Akcija!

Sandeliukas : 2.5m x 3m

Plotis: 2.5m
Ilgis: 3m
Aukščiausias taškas: 2.50m
Sienos aukštis: 2.13m
Spalva: medžio imitacija, auksinis ąžuolas
Stogas: dvišlaitis, spalva RAL 8017
Duris: 0.90cm
Langas: 50x80cm
Palangės: 150cm
Konstrukcija dažyta pagrindinė spalva
Garantija: 2 metai

Prieš pirkdami, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkų, aptarti detalių.

Original price was: €1,300.Current price is: €1,050.

Jei norite pakeitimų šame garaže, susisiekite su mūsų atstovu

Surinkimas įskaičiuotas į garažo kainą visoje Lietuvos teritorijoje.
Užsakymo vykdymo terminas 4-6 savaitės

Turite klausimų? Paskambinkite
mums +370 632 00004

Aprašymas

Jeigu ieškote papildomos sandėliavimo vietos ar sodo namelio, turime jums šio skardinio sandėliuko pasiūlymą. Gražus medžio imitacijos sodo namelis su dvišlaičiu stogu –  auksinio ąžuolo spalvos. Pagamintas iš horizontalios trapėcinės rašto skardos. Sandėliuke įrengtos papildomos duris 0,90 cm pločio ir imontuotas papildomas 80/50 cm išmatavimu langas. Siekdami pridėti sandeliukui papildomą estetinį grožį, įrengėme taip pat visų kampų apskardinimą. 

 

Mūsų įmonė, palyginti su kitais skardinių garažų gamintojais, išsiskiria tuo, kad visi mūsų garažai turi sustiprintą stogo konstrukciją, naudojant uždarą profilį.

Tokio tipo konstrukcija, garantuos tvirtą, stabilų garažą, kuris tarnaus kur kas ilgiau nei pagal standartinę konstrukciją pagaminti garažai. Sustiprinta stogo konstrukciją, leidžia stipriau apkrauti skardinio garažo stogą.

Garažo spalvą galima pasirinkti, bet kokią iš RAL paletės. Taip pat, siūlome patikimus ir kokybiškus pakeliamus garažo vartus su FAB spyna. Langus, papildomas duris ir daugybę kitų modifikacijų.

Garažo konstrukcija pagaminta iš metalinių kampuočių (sienos) ir iš uždarų profilių (stogas) 30 × 30, 30 × 50, 40 × 60. Konstrukcija dažyta gruntiniais dažais.

Kitos prekės :
Skardiniai garažai
Medžio imitacijos garažai
Sodo nameliai
Skardiniai sandėliukai
Pastogės

Siūlome kokybiškas automatinių pakeliamų garažų vartų sistemas. O jeigu norite, kad Jūsų garažas atrodytų estetiškiau, galite užsisakyti papildomą garažo apdailą – sienų apdailos kampų komplektą ir stogo vėjalentes. Mūsų siūlomame apdailos asortimente taip pat rasite garažo skardos spalvos kniedes.
Nepamirškite iš anksto pranešti apie visus savo pageidavimus, kuriuos norėsite pritaikyti. Kontaktai, telefonas .