Garažas su nuolydžiu į galą 4×6 m

Plotis: 4m
Ilgis: 6m (5,97)
Aukštis iš priekio: 2,13m
Aukštis iš galo: 1,90m
Spalva: RAL 8017
Papildomos durys: 0,90 m
Stogas: nuolydis į galą, RAL 8017
Pakėliami vartai RAL 8004
Vartų plotis: 2,75 m
Vartų aukštis: 1,90 m
Metalinis karkasas yra dažytas gruntiniais dažais
Garantija: 2 metai

Prieš pirkdami, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkų, aptarti detalių.

1,415

Jei norite pakeitimų šame garaže, susisiekite su mūsų atstovu

Surinkimas įskaičiuotas į garažo kainą visoje Lietuvos teritorijoje.
Užsakymo vykdymo terminas 4-6 savaitės

Turite klausimų? Paskambinkite
mums +370 632 00004

Aprašymas

Skardinis garažas, kurio matmenys 4×6 (5,97) m. Garažo sienos yra padengtos trapecijos formos skarda rudos spalvos RAL 8017. Vartai yra pakeliami su FAB spyna, raudonų plytų spalvos RAL 8004. Aukštis garažo priekyje yra 2,13 m. žemiausias taškas, t.y. gale – 1,90 m.

Šį skardinį garažą rekomenduojame žmonėms, kuriems standartinis 3×5 garažas yra šiek tiek per mažas arba kuriems reikia daugiau vietos daiktams, įrankiams, mašinoms laikyti. Padidinto pločio dėka, atidarant ir uždarant duris, jūs turėsite daugiau vietos. Vartai šiame garaže gali būti po dešinę pusę, po kairę arba per centrą, atsižvelgiant į tai, kuris išdėstymas jums labiausiai tinka.

 

Mūsų įmonė, palyginti su kitais skardinių garažų gamintojais, išsiskiria tuo, kad visi mūsų garažai turi sustiprintą stogo konstrukciją, naudojant uždarą profilį.

Tokio tipo konstrukcija, garantuos tvirtą, stabilų garažą, kuris tarnaus kur kas ilgiau nei pagal standartinę konstrukciją pagaminti garažai. Sustiprinta stogo konstrukciją, leidžia stipriau apkrauti skardinio garažo stogą.

Garažo spalvą galima pasirinkti, bet kokią iš RAL paletės. Taip pat, siūlome patikimus ir kokybiškus pakeliamus garažo vartus su FAB spyna. Langus, papildomas duris ir daugybę kitų modifikacijų. 

Siūlome kokybiškas automatinių pakeliamų garažų vartų sistemas. O jeigu norite, kad Jūsų garažas atrodytų estetiškiau, galite užsisakyti papildomą garažo apdailą – sienų apdailos kampų komplektą ir stogo vėjalentes. Mūsų siūlomame apdailos asortimente taip pat rasite garažo skardos spalvos kniedes.
Nepamirškite iš anksto pranešti apie visus savo pageidavimus, kuriuos norėsite pritaikyti.

Garažo konstrukcija pagaminta iš metalinių kampuočių (sienos) ir iš uždarų profilių
(stogas) 30 × 30, 30 × 50, 40 × 60. Konstrukcija dažyta gruntiniais dažais.

Kitos prekės :

Skardiniai garažai
Medžio imitacijos garažai
Sodo nameliai
Skardiniai sandėliukai
Pastogės