Garažas skardinis, nuolydis į galą 5×6 m

Plotis: 5m
Ilgis: 6m (5,97)
Aukštis iš priekio: 2.50m
Aukštis iš galo: 2.2m
Sienos spalva: RAL 8004
Stogo spalva: RAL 8017
Vartai: dviveriai RAL 8017
Vartų plotis: 2.75m
Vartų aukštis: 2.20m
Papildomos duris: 0.90cm RAL 8017
Garanrija: 2metai

Prieš pirkdami, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkų, aptarti detalių.

2,090

Jei norite pakeitimų šame garaže, susisiekite su mūsų atstovu

Surinkimas įskaičiuotas į garažo kainą visoje Lietuvos teritorijoje.
Užsakymo vykdymo terminas 4-6 savaitės

Turite klausimų? Paskambinkite
mums +370 632 00004

Aprašymas

Mes esame moderni įmonė, užsiimanti skardinių garažų gamyba pagal individualius užsakymus, todėl galime Jums pasiūlyti neįprasto dydžio garažą. Garažas yra 5 m pločio ir 6 m (5,97)N ilgio. Aukštis garažo priekyje yra 2,50 m. Garažas žemiausioje vietoje, t. y. gale – 2,20 m. Garažo sienos yra pagamintos iš RAL 8004 spalvos dažytos skardos. Dvivėriai vartai ir 0,90 papildomos duris, rudos spalvos RAL 8017. Garažo spalva tai pat gali būti pagal Jūsų pasirinkimą, pagal RAL paletę. Dėl nestandartinio aukščio šis garažas puikiai tinka didesnių išmatavimų automobiliams saugoti arba autoservisui įrengti. Jis taip pat puikiai tiks namų autoservisui, kuriame galima įrengti daugybę įvairių tipų lentynų įvairiems įrankiams.

 

Mūsų įmonė, palyginti su kitais skardinių garažų gamintojais, išsiskiria tuo, kad visi mūsų garažai turi sustiprintą stogo konstrukciją, naudojant uždarą profilį.

Tokio tipo konstrukcija, garantuos tvirtą, stabilų garažą, kuris tarnaus kur kas ilgiau nei pagal standartinę konstrukciją pagaminti garažai. Sustiprinta stogo konstrukciją, leidžia stipriau apkrauti skardinio garažo stogą.

Garažo spalvą galima pasirinkti, bet kokią iš RAL paletės. Taip pat, siūlome patikimus ir kokybiškus pakeliamus garažo vartus su FAB spyna. Langus, papildomas duris ir daugybę kitų modifikacijų. 

Siūlome kokybiškas automatinių pakeliamų garažų vartų sistemas. O jeigu norite, kad Jūsų garažas atrodytų estetiškiau, galite užsisakyti papildomą garažo apdailą – sienų apdailos kampų komplektą ir stogo vėjalentes. Mūsų siūlomame apdailos asortimente taip pat rasite garažo skardos spalvos kniedes.
Nepamirškite iš anksto pranešti apie visus savo pageidavimus, kuriuos norėsite pritaikyti.

Garažo konstrukcija pagaminta iš metalinių kampuočių (sienos) ir iš uždarų profilių
(stogas) 30 × 30, 30 × 50, 40 × 60. Konstrukcija dažyta gruntiniais dažais.

Kitos prekės :

Skardiniai garažai
Medžio imitacijos garažai
Sodo nameliai
Skardiniai sandėliukai
Pastogės