Akcija!

Garažas dvišlaitis 4×8 m

Garažas dvišlaitis 4×8 m
Plotis:
4m
Ilgis: 8m
Aukščiausias taškas: 4m
Sienos aukštis: 3.7m
Vartai: dviveriai
Vartu aukštis: 3.5m
Vartu plotis: 3m
Spalva: cinkuotas
Stogas: dvišlaitis
Papildomos duris: 0.90cm
Konstrukcija dažyta pagrindinė spalva
Garantija: 2 metai

Prieš pirkdami, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkų, aptarti detalių.

Original price was: €4,785.Current price is: €4,300.

Jei norite pakeitimų šame garaže, susisiekite su mūsų atstovu

Surinkimas įskaičiuotas į garažo kainą visoje Lietuvos teritorijoje.
Užsakymo vykdymo terminas 4-6 savaitės

Turite klausimų? Paskambinkite
mums +370 632 00004

Aprašymas

Šis nestandartinis skardinis garažas cinkuotos spalvos su 4x8m. išmatavimu ir dvišlaičiu stogu buvo suprojektuotas specialiai ugniagesių užsakymui, kuriems rūpėjo saugoti savo automobilį nuo blogų oro sąlygų. 4 m pločio ir 8 m ilgio garažas yra nestandartinio aukščio. Aukščiausias taškas siekia 4,10 m, o žemiausias taškas yra 3,70 m. Garažas turi dviverius vartus kurie irgi yra nestandartinių išmatavimų, 3 m pločio ir 3,50 aukščio.  Papildomai įmontuotos  duris – kurių plotis yra 0,90 cm. o aukštis 2 m. Tokie garažai puikiai tinka įvairaus tipo dirbtuvėms, fermoms,arba mašinoms paslėpti nuo netinkamų oro sąlygų. Tokio tipo angarus, sandelius gaminame bet kokio užsakovo pasirinkto dydžio.

 

Mūsų įmonė, palyginti su kitais skardinių garažų gamintojais, išsiskiria tuo, kad visi mūsų garažai turi sustiprintą stogo konstrukciją, naudojant uždarą profilį.

Tokio tipo konstrukcija, garantuos tvirtą, stabilų garažą, kuris tarnaus kur kas ilgiau nei pagal standartinę konstrukciją pagaminti garažai. Sustiprinta stogo konstrukciją, leidžia stipriau apkrauti skardinio garažo stogą.

Garažo spalvą galima pasirinkti, bet kokią iš RAL paletės. Taip pat, siūlome patikimus ir kokybiškus pakeliamus garažo vartus su FAB spyna. Langus, papildomas duris ir daugybę kitų modifikacijų. 

Siūlome kokybiškas automatinių pakeliamų garažų vartų sistemas. O jeigu norite, kad Jūsų garažas atrodytų estetiškiau, galite užsisakyti papildomą garažo apdailą – sienų apdailos kampų komplektą ir stogo vėjalentes. Mūsų siūlomame apdailos asortimente taip pat rasite garažo skardos spalvos kniedes.
Nepamirškite iš anksto pranešti apie visus savo pageidavimus, kuriuos norėsite pritaikyti.

Garažo konstrukcija pagaminta iš metalinių kampuočių (sienos) ir iš uždarų profilių
(stogas) 30 × 30, 30 × 50, 40 × 60. Konstrukcija dažyta gruntiniais dažais.

Kitos prekės :

Skardiniai garažai
Medžio imitacijos garažai
Sodo nameliai
Skardiniai sandėliukai
Pastogės