Dvišlaitis sandėliukas 4x7m

Plotis: 4 m
Ilgis: 7 m
Aukštis aukščiausiame taške: 2,60 m
Šoninės sienos aukštis: 2,13 m
Skarda: RAL 1002
Stogas: dvišlaitis
Durys: 0,90 m
Garantija: 2 metai
Prieš pirkdami, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkų, aptarti detalių.

1,620

Jei norite pakeitimų šame garaže, susisiekite su mūsų atstovu

Surinkimas įskaičiuotas į garažo kainą visoje Lietuvos teritorijoje.
Užsakymo vykdymo terminas 4-6 savaitės

Turite klausimų? Paskambinkite
mums +370 632 00004

Aprašymas

Didelio išmatavimo skardinis garažas, geltonos spalvos – RAL 1002 su dvišlaičiu stogu. Garažo plotis yra 4 m ilgis 7 m.  Aukštis aukščiausiame taške 2,60 m, žemiausioje vietoje 2,13 m. Garažo priekyje, vietoj standartinių vartų įmontuoti duris 0,90 m pločio ir 2 m aukščio. Esant poreikiui, vietoj duru galima įrengti vartus, pakeliamus su FAB spyna arba dvivėrius. Pristatomas skardinis garažas gali būti pagamintas bet kokios spalvos iš RAL paletės, spalvos Jūsų pasirinkimui. Šis garažas gali būti puiki slėptuvė, arba įrankių sandėliukas.

 

Mūsų įmonė, palyginti su kitais skardinių garažų gamintojais, išsiskiria tuo, kad visi mūsų garažai turi sustiprintą stogo konstrukciją, naudojant uždarą profilį.

Tokio tipo konstrukcija, garantuos tvirtą, stabilų garažą, kuris tarnaus kur kas ilgiau nei pagal standartinę konstrukciją pagaminti garažai. Sustiprinta stogo konstrukciją, leidžia stipriau apkrauti skardinio garažo stogą.

Garažo spalvą galima pasirinkti, bet kokią iš RAL paletės. Taip pat, siūlome patikimus ir kokybiškus pakeliamus garažo vartus su FAB spyna. Langus, papildomas duris ir daugybę kitų modifikacijų. 

Siūlome kokybiškas automatinių pakeliamų garažų vartų sistemas. O jeigu norite, kad Jūsų garažas atrodytų estetiškiau, galite užsisakyti papildomą garažo apdailą – sienų apdailos kampų komplektą ir stogo vėjalentes. Mūsų siūlomame apdailos asortimente taip pat rasite garažo skardos spalvos kniedes.
Nepamirškite iš anksto pranešti apie visus savo pageidavimus, kuriuos norėsite pritaikyti.

Garažo konstrukcija pagaminta iš metalinių kampuočių (sienos) ir iš uždarų profilių
(stogas) 30 × 30, 30 × 50, 40 × 60. Konstrukcija dažyta gruntiniais dažais.

Kitos prekės :

Skardiniai garažai
Medžio imitacijos garažai
Sodo nameliai
Skardiniai sandėliukai
Pastogės