Akcija!

Dvišlaitis garažas 3,5×5 m

Plotis: 3,5 m
Ilgis: 5 m (497)
Aukštis aukščiausiame taške: 2,40 m
Šoninės sienos aukštis: 2,13 m
Skarda: RAL 1002
Stogas: dvišlaitis, RAL 3011
Vartai: dvivėriai, RAL 3011
Vartų plotis: 2,90 m
Vartų aukštis: 2 m

Garantija: 2 metai

Prieš pirkdami, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkų, aptarti detalių.

Original price was: €1,110.Current price is: €1,060.

Jei norite pakeitimų šame garaže, susisiekite su mūsų atstovu

Surinkimas įskaičiuotas į garažo kainą visoje Lietuvos teritorijoje.
Užsakymo vykdymo terminas 4-6 savaitės

Turite klausimų? Paskambinkite
mums +370 632 00004

Aprašymas

Skardinis garažas 3,5×5 su dvišlaičiu stogu, geltonos spalvos RAL 1002. Garažo plotis 3,5 m, garažo ilgis 5 m (497). Aukštis aukščiausioje garažo vietoje yra 2,40 m, o žemiausioje – 2,13 m. Šiame garaže įrengti standartiniai dvivėriai vartai raudonos spalvos: RAL 3011. Šį metalinį garažą rekomenduojame žmonėms, kuriems standartinis 3,5×5 (497) garažas yra šiek tiek per mažas arba kuriems reikia daugiau vietos jūsų daiktams, įrankiams, mašinoms laikyti. Padidėjusio pločio dėka, jūs gaunate daugiau vietos atidarydami ir uždarydami duris. Vartai šiame garaže gali būti dešinėje, kairėje arba per vidurį, atsižvelgiant į tai, kuris išdėstymas jums labiausiai tinka. Pagal specialų pageidavimą taip pat galime sumontuoti pakeliamus vartus su FAB spyna.

 

Mūsų įmonė, palyginti su kitais skardinių garažų gamintojais, išsiskiria tuo, kad visi mūsų garažai turi sustiprintą stogo konstrukciją, naudojant uždarą profilį.

Tokio tipo konstrukcija, garantuos tvirtą, stabilų garažą, kuris tarnaus kur kas ilgiau nei pagal standartinę konstrukciją pagaminti garažai. Sustiprinta stogo konstrukciją, leidžia stipriau apkrauti skardinio garažo stogą.

Garažo spalvą galima pasirinkti, bet kokią iš RAL paletės. Taip pat, siūlome patikimus ir kokybiškus pakeliamus garažo vartus su FAB spyna. Langus, papildomas duris ir daugybę kitų modifikacijų.

Garažo konstrukcija pagaminta iš metalinių kampuočių (sienos) ir iš uždarų profilių (stogas) 30 × 30, 30 × 50, 40 × 60. Konstrukcija dažyta gruntiniais dažais.

Kitos prekės :
Skardiniai garažai
Medžio imitacijos garažai
Sodo nameliai
Skardiniai sandėliukai
Pastogės

Siūlome kokybiškas automatinių pakeliamų garažų vartų sistemas. O jeigu norite, kad Jūsų garažas atrodytų estetiškiau, galite užsisakyti papildomą garažo apdailą – sienų apdailos kampų komplektą ir stogo vėjalentes. Mūsų siūlomame apdailos asortimente taip pat rasite garažo skardos spalvos kniedes.
Nepamirškite iš anksto pranešti apie visus savo pageidavimus, kuriuos norėsite pritaikyti. Kontaktai, telefonas .